Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Stogo plėvelėsYra 35 prekės(-ių).

Beveik jau niekas neabejoja, kad stogo plėvelės (difuzinės plėvelės, garo izoliacinės plėvelės, vėjo izoliacinės plėvelės) yra vienos svarbiausių šiuolaikinių priemonių, užtikrinančių statybinių medžiagų tausojimą. Jos saugo namą nuo drėgmės, vėjo ir leidžia jam kvėpuoti. Kreipkitės el. paštu eprekyba@alnida.lt ir patarsime, kaip išsirinkti jūsų namui tinkamas stogo plėveles bei kitus priedus. 

KUR IR KOKIOS PASKIRTIES STOGO PLĖVELES REIKIA NAUDOTI:

Difuzinė plėvelė apsaugo atitvarą ir visą pastatą nuo išorinių kritulių. Pagrindinė šios plėvelės savybė - nelaidumas vandeniui, bet pralaidumas orui. Ji įrengiama po pagrindine stogo danga.

Garo izoliacinė plėvelė užtikrina, kad vandens garų kiekis nepatektų į namo konstrukcijas. Pagrindinis reikalavimas garo izoliacinei plėvelei - kuo mažesnis pralaidumas vandens garams. Ši plėvelė naudojama termoizoliacinių medžiagų sluoksnyje arba po vidine atitvaros apdaila (ne toliau kaip 5 cm nuo paviršiaus).

Vėjo izoliacinė plėvelė yra užtikrina, kadjūsų namas neprarastų šilumos. Ši plėvelė yra naudojama ant termoizoliacinio sluoksnio, tad užtikrina, kad termoizoliacinės medžiagos neprarastų savo šiluminių savybių. Svarbu, kad ši plėvelė būtų laidi vandens garams, bet ne orui.

Rodoma 1 - 1235 prekių
Filtruoti
Rūšiuoti
puslapyje
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku