Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Metalinės čerpės Savanna 275 plokščios

„Savanna” - pirmosios plokščios metalinės modulinės čerpės. Tai visiškai naujas plieninių stogo dangų rinkos produktas, pasižymintis išskirtine estetine išvaizda - stogo plokštumos nedarko jokie nelygumai. Gaminys sukurtas, atsižvelgiant į pastaruoju metu augantį švarių ir paprastų formų populiarumą.  „Savanna” yra gaminama iš originalaus švediško SSAB plieno, apsaugoto 275 g/m² cinko padengimu.

Smulkiau

Kaina
Teirautis
Ši prekė užsakoma tik susisiekus su vadybininku.
Aprašymas Papildoma informacija Pristatymas Atsiliepimai

Charakteristikos

RūšisPlieniniai stogai
PaviršiusMatinis
FormaLygi

Apie prekę

„Bratex Savanna” - tai unikalus gaminys, pasižymintis visa eile svarbių savo kategorijai konstrukcinių ir medžiagas liečiančių savybių.

Tai tikrai plokščios metalinės modulinės čerpės, klasikiniu būdu prisukamos iš viršaus. Šiuo gaminiu stogas dengiamas vertikaliais sluoksniais, pradedant nuo kraigo. Tokio sprendimo dėka nereikia vaikščioti ant jau pritvirtintų lakštų. Šį paprastą ir greitą tvirtinimo būdą teigiamai įvertins kiekvienas stogdengys. 

Privalumai:

GARANTIJA. Produkto funkcionalumui taikoma 30 metų garantija. Spalvai suteikiama 10 metų garantija. Gaminio dokumentacija bei garantinė kortelė pridedama prie kiekvienos paletės. Garantija įsigalioja, iškart gaminį įsigijus. Ji nesusijusi su kitais gaminiais.

•IŠSKIRTINIS DIZAINAS. „Savanna” modulinės čerpės sukurtos, atsižvelgiant į pastaruoju metu augantį švarių ir paprastų formų populiarumą. 

•BRATEX ANTI-CAP SISTEMA. Unikali pirmosios čerpių linijos konstrukcija: lakštų jungčių vietose nesikaupia vanduo, nėra kapiliarinės traukos, vanduo neteka atgal, garantuojama skersinių sluoksnių ventiliacija - tai būtinos modulinių čerpių savybės.

•PAPRASTAS IR GREITAS MONTAVIMAS. Modulinės čerpės lakštas sveria tik 3.7 kg, jį galima pernešti viena ranka.

•PAPRASTA PRIEŽIŪRA. Modulinę skardinę stogo dangą natūraliai plauna lietus ir džiovina vėjas. Ši stogo danga nereikalauja sudėtingos ir brangios priežiūros. 

•LENGVAS TRANSPORTAVIMAS. Modulinės, skardinė stogo danga „Savanna” yra pakuojama ant euro palečių. Ją galima lengvai pakrauti į mažesnį pristatymo automobilį, o trūkstamus lakštus pristatyti net ir lengvuoju automobiliu.

•NĖRA MATOMŲ JUNGIMŲ. „Savanna” turi patentuotą kompensacinę, dviejų segmentų kišenę, dėl kurios pasislepia dengiamosios skardos paviršius. Keturių taškų sujungimai yra nematomi ir išsidėsto lygiai su karnyzu.

•PAPILDOMŲ LANGŲ MONTAVIMAS. Pakanka atsukti kelis stogo dangos lakštus ir įmontuoti langus. Nereikia išmontuoti lakštų viso šlaito lygyje.

BRATEX STEP-MONT SISTEMA. „Savanna” čerpių tvirtinimas varžtais, atliekamas nebijant sulankstyti jų plokščio paviršiaus. Tai pasiekiama trumpo perėjimo po visuomet plokščiai gulinčia banga dėka. 

MONTAVIMO INSTRUKCIJA NURODYTA ANT LAKŠTO.Gamykloje pažymėti įspausti tvirtinimo taškai nurodo geriausias vietas varžtams, saugo skardos lakštus nuo subraižymo aštriu grąžtu, užtikrina tvarkingą tvirtinimą.

BRATEX MAX-FLOW SISTEMA. „Savanna” čerpės turi labai efektyvų 5 mm. gylio vandens nutekėjimo griovelį, kuris leidžia nutekėti susikaupusiam vandeniui ir garantuoja sandarumą.

PRODUKTO TECHNINIAI DUOMENYS: 

Medžiaga: 0,6 mm plienas; SSAB Magnez Matt cinkas 375 g/m²;

Techninė garantija: 30 metų;

Spalvos garantija: 10 metų;

Modulio ilgis: 350 mm; 

Bendras plotis: 1240 mm; 

Dangos plotis: 1175 mm; 

Bendras ilgis: 707 mm;

Dangos ilgis: 700 mm; 

Dangiamas plotis: 0,823 kv.m.;

Profilio aukštis: 5 mm; 

Falcinio profilio aukštis: 35 mm (priekiniai anti kapiliariniai 33 mm); 

Min. stogo nuolydis: 20°;

Kiekis ant padėklo: 245 vnt. / 201 kv.m.;

Lakšto svoris: 3,7 kg; 

Paletės svoris: 926 kg;

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Papildomos informacijos nėra.
Pristatymo informacijos nėra.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku