Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta
Sumažinta kaina! Plieninis vidinis latako kampas Bilka

Tik internetu

Plieninis vidinis latako kampas Bilka

Latako vidinis kampas (90 laipsnių) yra naudojamas sujungti latakus vidiniuose pastato kampuose.  Galima rinktis iš 2 dydžių ir 10 spalvų.

Smulkiau

Kaina

11,51 €/ vnt. su PVM

-25%

Kiekis
Išmatavimai 
Teirautis
Aprašymas Papildoma informacija Pristatymas Atsiliepimai

Charakteristikos

RūšisPlieninė lietaus nuvedimo sistema

Apie prekę

„Bilka“ lietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš karštai cinkuoto plieno, su daugiasluoksne apsauga abiejose pusėse ilgaamžiškumui užtikrinti. Sistemos elementų jungimas yra paprastas, greitas ir efektyvus, neleidžia lietaus vandeniui tekėti nuo fasado arba įsiskverbti į namo pamatus ir sienas. Taip apsaugomas visas pastatas užtikrinama ilgalaikė nauda.

„Bilka“ sistemos elementų gamyba yra pagrįsta Švedijos technologijomis, naudojant aukštos kokybės švedišką plieną (0,6 mm storio), galvanizuotą iš abiejų pusių cinku (275 g/m2) ir padengtą

„Prelaq Nova“ (2 x 50 mikronų) dažų sluoksniu.

  • „Prelaq Nova“ dažų sluoksnis suteikia gaminiams ypatingą paviršiaus lygumą, spalvos ilgaamžiškumą ir tvirtą atsparumą lietaus ir atmosferos teršalams.
  • Penkių metalo sluoksnių konstrukcija ir apsauginės priemonės užtikrina, kad kiekvienas elementas yra atsparus korozijai ir suteikia jiems ilgesnę garantiją. Štai kodėl „BILKA“ sistema užtirkina ilgaamžiškumą, o vienintelis reikalingas techninės priežiūros darbas yra latakų valymas.

Lietaus nuvedimo sistemos „Bilka“ privalumai

LENGVAS SURINKIMAS

Lietaus nuvedimo sistema yra tarsi „Lego“ žaidimas. Kad nebūtų sunkumų surenkant, lietaus nuvedimo sistema „Bilka“ yra surenkama lengvai ir greitai, kaip ir „Lego“ žaidimas. Elementai yra pagaminti taip, kad būtų užtikrintas puikus montavimas be kitų tvirtinimo sistemų, tokių kaip medvaržčiai, kurie gali trukdyti lietaus sistemos efektyvumui.

TVARUMAS

Jei lietaus sistema „Bilka“ montuojama pagal specialistų rekomendacijas, jos naudojimo laikas yra toks pat, kaip ir konstrukcijos, ant kurios ji montuojama – bent 50–60 metų. Ji yra atspari lietaus, vėjo, sniego poveikiui ir yra rekomenduojama naudoti net vietovėse, kuriose vyrauja atšiaurus klimatas ir stiprus lietus.

PATIKIMUMAS

Lietaus sistema „Bilka“ yra taip suprojektuota, kad gali būti naudojama su visais stogo konstrukcijos tipais. Neatsižvelgiant į stogo formą ir dydį, lietaus nuvedimo sistema gali būti surinkta be sunkumų.

PLATUS SPALVŲ SPEKTRAS

„Bilka“ gamina 12 spalvų lietaus nuvedimo sistemas, todėl visada rasite lietaus sistemą „Bilka“, atitinkančią kitų konstrukcijos elementų spalvas

PUIKUS SANDARUMAS 

Lietaus nuvedimo sistemos „Bilka“ elementų sujungimas neleidžia lietaus vandeniui ištekėti ant pastato fasado arba įsigerti į namo pamatus ir sienas. Taigi, konstrukcijos struktūra yra apsaugota, tad užtikrinamas namo ilgaamžiškumas.

NEABEJOTINA ESTETIKA 

Lietaus sistema apima visą stogą. Ji turi pabrėžti pastato grožį. Dydžių ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę kurti tinkamesnius asmeninius derinius, kurie atitiktų stogo spalvą ir derėtų su bendruoju namo architektūros stiliumi.

bilka parametras.png

Dydis

Lietaus nuvedimo sistemos dydis renkamasis pagal stogo plotą. 

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra:

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 125/90 - max 100 m²,

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 150/100 - max 150 m².

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre (kaip "T" raidė), yra:

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 125/90 - max 120 m²,

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 150/100 - max 200 m²

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Papildomos informacijos nėra.

Pristatymas per 1-3 d.d.

close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku