Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Lietaus nuvedimo sistemos Yra 54 prekės(-ių).

Kiekvienam namui lietaus nuvedimo sistemos yra labai svarbi dalis. Tinkamai įrengta ir eksploatuojama sistema tarnaus labai ilgai, o jūsų namas bei jo pamatai bus apsaugoti nuo drėgmės ir lietaus. Paprastai lietaus nuvedimo sistemos elementai parenkami, įvertinus stogo plotą, jo sudėtingumą bei nuolydį. Taip nustatomas tinkamas lietvamzdžių ir latakų diametras. Tik tinkamai įrengtos sistemos ilgai nereikalaus priežiūros. 

Lietaus nuvedimo sistemos gali būti plastikinės arba plieninės (metalinės). Pagal formą lietvamzdžiai ir latakai dar skirstomi į apvalius ir stačiakampius. Metaliniai lietvamzdžiai dažniausiai gaminami iš cinkuotos skardos. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Struga turi 12 spalvų gamą, tad ją lengva priderinti prie konkretaus stogo. Populiariausios spalvos - grafito, tamsiai ruda,  raudona, juoda, pilka. Pagrindiniai plieninės lietaus nuvedimo sistemos pranašumai - platesnė spalvų gama, ilgaamžiškumas, atsparumas temperatūrų svyravimams.

Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat gaminama iš polichlorvinilo. Pagrindiniai plastikinės lietaus nuvedimo sistemos pranašumai – lengvas ir nesudėtingas montavimas; atsparumas atmosferos poveikiui, nedidelė kaina. Trūkumai – nedidelė spalvų gama, šios sistemos nerekomenduojam naudoti, jei fasado apdailai atlikti naudotos natūralios medžiagos. 

Tai pat nereikėtų pamiršti, kad kartą per metus lietvamzdžiai turi būti išvalyti, patikrinti jų sujungimai. Jei lietaus nuvedimo sistema sumontuota neseniai, esant stipriam lietui reikėtų pažiūrėti, kaip ji veikia, ar vandens srautai nukreipiami gerai. Jei namas stovi netoli miško ar didelių medžių, norint apsaugoti lietaus nutekėjimo sistemą nuo lapų, patartina į lietvamzdžius įdėti plastikinį tinklelį. Tuomet lapai ir medžių šakos neužkimš lietvamzdžių. 

Siųskite savo stogo brėžinį el. paštu eprekyba@alnida.lt , pagal jį sukomplektuosime jums reikalingą lietaus nuvedimo sistemą geriausia kaina.

Rodoma 37 - 1254 prekių
Filtruoti
Rūšiuoti
puslapyje
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku