Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Caprice klinkerinės plytos Troika lygios

Caprice klinkerinės, lygaus paviršiaus apdailos plytos Troika yra iš Classique kolekcijos. Šios kolekcijos plytos patiks mėgstantiems klasiką. Jos įmonėje kuriamos nuo pat gamyklos veiklos pradžios.Šioje kolekcijoje dalis plytų yra rankinio formavimo, kita dalis – lygiu paviršiumi. Plytos yra pagamintos iš natūralaus molio, nenaudojant dažų pigmentų. 100% ekologiškas produktas. 

Smulkiau

Kaina
Išmatavimai 
Teirautis
Ši prekė užsakoma tik susisiekus su vadybininku.
Aprašymas Papildoma informacija Pristatymas Atsiliepimai

Charakteristikos

RūšisKlinkerinės plytos
SpalvaRaudona
PaviršiusLygus

Apie prekę

Caprice plytos – tai olandų šeimos įmonėje, puoselėjančioje gilais tradicijas ir meilę aplinkai bei gamtai, gimstantis produktas. Per daugiau kaip 150 veiklos metų sukurtos gamybos technologijos ir sukaupta patirtis leidžia rinkai tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius.

Visi Caprice gaminiai yra ekologiški, o įmonė gamybos procese vadovaujasi tokiais principais kaip gamtos tausojimas, naujausių technologijų ir atsinaujinančių išteklių naudojimas. Konkurencinėje aplinkoje kompanijos išskirtinumas – rankinio formavimo plytos. Jos atrodo labai stilingai, molinis paviršius įgauna grūdėtą, nelygią struktūrą. Taip pat dalį asortimento užima ir plytos lygiu paviršiumi.

Caprice plytų asortimentas labai platus – plytos gaminamos įvairiems statybų projektams ir tiekiamos daugeliui klientų visoje Europoje. Įmonė gali pasiūlyti labai įvairių sprendimų, atsižvelgdama į kiekvieno kliento poreikius: nuo standartinio produkto iki itin tikslaus, išskirtinio užsakymo. Dėl gamybos procese naudojamų lanksčių metodų ir modernių sprendimų įmonė gali suteikti ne tik platų asortimentą, aukštą kokybę, bet ir greitai bei efektyviai realizuoti reikalingus kiekius.

Caprice asortimente – savo spalvomis, formomis, tekstūromis, matmenimis, gamybos technologija, savybėmis ir estetinėmis savybėmis besiskiriantys produktai, kurių eksploatavimo laikas labai ilgas – daugiau kaip 100 metų. Plytų gamyboje naudojamas iš upių išgaunamas molis, taip pat smėlis ir natūralūs priedai.

Visi Caprice gaminiai atitinka europinius standartus, turi visus reikalingus ženklinimus.

FormatasIšmatavimai, mm1 vnt. svorisIšeiga, m2Kiekis paletėje
WF210 x 100 x 501.8 kg75 vnt.396 vnt.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Papildomos informacijos nėra.
Pristatymo informacijos nėra.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku