Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Slapukai

INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

UAB „Alnida“ elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus elektroninės parduotuvės naudotojus nuo kitų ir kad elektroninės parduotuvės veikimas būtų efektyvus.

Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie su naudotojo sutikimu, išsaugomi naudotojo naršyklėje ar įrenginyje, kai yra apsilankoma elektroninėje parduotuvėje.

UAB „Alnida“ elektroninėje parduotuvėje naudojami slapukai, padedantys analizuoti elektroninės parduotuvės funkcijas ir geriau suprasti, kaip naudotojai naudoja joje esančius įrankius ir paslaugas. Pasitelkę slapukus, galime atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus ir surasti apsilankančius naudotojus kitose interneto vietose. Slapukų pagalba įmonė gali patobulinti elektroninę parduotuvę. Pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojui būtų paprasčiau rasti ieškomą informaciją. 

Naudotojas gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), gali kilti problemų, naudojantis visomis ar dalimi elektroninės parduotuvės funkcijų.


Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku