Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Pirkimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios pirkimo pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) yra privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato asmens, įmonės, įsigyjančios prekes (toliau -  „Prekės“) www.alnida.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – „Pirkėjas“), ir UAB „Alnida“ (toliau – „Pardavėjas“) tarpusavio teises ir pareigas, Prekių įsigyjimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, Prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybes. 

1.2. Įsigydamas Prekes elektroninėje parduotuvėje www.alnida.lt, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu. Prieš užbaigdamas užsakymą Pirkėjas privalo sutikti su šiomis Taisyklėmis, o atsisakius tai padaryti, užsakymo užbaigimas ir Prekės užsakymas yra negalimas. 

1.3. Šios Taisyklės yra parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar pildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Paskutinį kartą šios Taisyklės buvo atnaujintos 2017.07.12.

2. Asmens duomenų tvarkymas

2.1. Pirkėjas registruodamasis, pildydamas užklausos formą ar užsakydamas Prekes www.alnida.lt elektroninėje parduotuvėje turi (formose šie laukai pažymėti žvaigždute) ar gali nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, įmonės rekvizitus, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, Prekių pristatymo adresą bei sutikimą dėl naujienlaiškio prenumeratos.

2.2. Pirkėjas, sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, sutinka, kad jo nurodytu elektroninio pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini Prekių užsakymui, mokėjimui ir pristatymui įvykdyti. Pirkėjas, užsisakęs naujienlaiškio prenumeratą, taip pat sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.3. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius Prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2.4. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės elektroninės parduotuvės www.alnida.lt paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo informaciją – slapukus (angl. cookies). Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio www.alnida.lt elektroninės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie įdėtus į Pirkėjo Prekių krepšelį pirkinius išsaugojimui bei svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas, sutikdamas su Taisyklėmis, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma ši informacija.

3. Prekės

3.1. Elektroninėje parduotuvėje pateikiamos Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Nepaisant to, kad Pardavėjas dėjo visas pastangas tam, kad Prekių spalvos būtų atvaizduotos kuo tiksliau, Pardavėjas negali garantuoti, kad Pirkėjo įrenginio ekranas tiksliai atvaizduos Prekių spalvas. Pirkėjas supranta, kad Prekės gali nežymiai skirtis nuo jų atvaizdų.

3.2. Prekių įpakavimas gali skirtis nuo to, kuris matomas nuotraukose, esančiose elektroninėje parduotuvėje.

3.3. Nebent būtų nurodyta kitaip, visos Prekės, esančios elektroninėje parduotuvėje, yra prieinamos. Tuo atveju, jeigu užsakytos Prekės nebelieka, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis ir tokios Prekės užsakymo vykdymas yra nutraukiamas.

4. Pirkimo pardavimo sutarties sudarymas

4.1.  Elektroninėje parduotuvėje www.alnida.lt Prekes įsigyti gali Pirkėjai:

4.1.1.  fiziniai asmenys, kuriems jau sukako 18 (aštuoniolika) metų;

4.1.2.  fiziniai asmenys, kuriems yra nuo 14 (keturiolikos) iki 18 (aštuoniolikos) metų, jeigu yra gavę tėvų ar globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie disponuoja asmeninėmis lėšomis;

4.1.3. juridiniai asmenys.

4.2. Asmuo, patvirtindamas šias Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti Prekes šioje elektroninėje parduotuvėje.

4.3. Pirkimo ir pardavimo sutartis (toliau – „Sutartis“) tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs Prekių krepšelį, nurodęs Pirkėjo vardą, pavardę (lotyniškomis raidėmis) ir pristatymo adresą, tikslų pašto kodą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią Sutartį įvykdymo.

4.4. Pirkėjui pateikus užsakymą, jam išsiunčiamas elektroninis laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą.

4.5. Paruošus užsakymą, Pardavėjas patvirtina užsakymą, išsiųsdamas Pirkėjui elektroninį laišką, patvirtinantį, kad Prekės išsiųstos Pirkėjui arba parengtos atsiėmimui filiale (priklausomai nuo to, kuris Prekių pristatymo būdas buvo pasirinktas).

4.6. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta Sutartis (užsakymas) yra registruojama ir saugoma elektroninės parduotuvės duomenų bazėje.

4.7. Sudarydamas Sutartį Pirkėjas sutinka, kad pirkimo metu nurodytu elektroninio pašto adresu bus siunčiama užsakymo elektroninė PVM sąskaita faktūra su pirkimo duomenimis. Sąskaita faktūra siunčiama el. paštu darbo dienomis per 3 (tris) darbo dienas nuo momento, kai Pirkėjas atsiima Prekes ar Pardavėjas perduoda Prekes kurjeriui (jei Prekės Pirkėjui pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis).

4.8. Tuo atveju, jeigu Pardavėjas neturi galimybės parduoti Prekę, pavyzdžiui, dėl to, kad Prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad Prekė nebėra parduodama arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, kaip tai nurodyta šių Taisyklių 11.5 punkte, Pardavėjas informuos Pirkėją elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas jau bus sumokėjęs už Prekę, Pardavėjas, grąžins sumokėtas sumas per 14 kalendorinių dienų.

5. Pirkėjo teisės

5.1. Pirkėjas turi teisę pirkti Prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

5.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos Prekių pirkimo ir pardavimo Sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 24 valandas.

5.3. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. Pirkėjo pareigos

6.1. Pirkėjas įsipareigoja registracijos formoje pateikti tik teisingus ir išsamius duomenis. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

6.2. Pirkėjas privalo sumokėti Prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti, sudarant Sutartį) ir priimti užsakytas Prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka grynaisiais pinigais arba naudodamasis savo banku internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą Sutartį), arba atlikdamas mokėjimą iš bet kurio kito banko į Pardavėjo sąskaitą.

6.3. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą Sutartį) arba atlikti mokėjimą iš bet kurio kito banko bei atskiru elektroniniu laišku atsiųsti Pardavėjui pranešimą apie mokėjimo atlikimą ne vėliau kaip per 3 dienas nuo mygtuko „Patvirtinti užsakymą” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo Sutarties. Pirkėjo pasirinktos Prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo Sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš „mokėjimai.lt“ ar Pirkėjo apie atliktą mokėjimą už pasirinktas Prekes.

6.4. Nepaisant pareigų, numatytų kituose Taisyklių punktuose, Pirkėjas įsipareigoja, prieš pradėdamas naudoti Prekę (įskaitant jos surinkimą, montavimą ir pan.), apžiūrėti ją ir įsitikinti, kad gauta Prekė yra ta, kurią Pirkėjas užsisakė.

6.5. Pirkėjas įsipareigoja sąžiningai ir teisingai naudotis elektronine parduotuve, nekenkti jos darbui ar stabiliam veikimui.

6.6. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

7. Pardavėjo pareigos

7.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.

7.2. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos Prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką Prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti Prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 darbo dienas. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių nepateikimą.

7.3. Pardavėjas įsipareigoja laikytis visų šiose Taisyklėse prisiimtų reikalavimų ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytos tvarkos.

8. Pardavėjo teisės

8.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

8.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

8.3. Pardavėjas pasilieka teisę keisti šias Taisykles. Kiekvieną kartą pasikeitus, užsisakant Prekes, Sutarties tarp Pardavėjo ir Pirkėjo sudarymo tikslais, galios tuo metu galiojanti Taisyklių redakcija. Taisyklių pakeitimo data bus pateikiama šių Taisyklių 1.3. punkte.

9. Prekių pristatymas

9.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato transporto įmonė. Atskirais Pardavėjo nuodytais atvejais Prekės pristatomos Pardavėjo sąskaita.

9.2. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų Prekių svorio ir kainos, todėl galutinė pristatymo kaina bus matoma tik suformavus užsakymą.

9.3. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu, per terminą nurodytą prekės aprašyme. Prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Pardavėjas negarantuoja, kad Prekės visais atvėjais bus pristatytos nurodytais terminais, ypač jei užsakomų Prekių nėra Pardavėjo sandeliuose. Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant Kuršių neriją (taikoma papildoma priemoka).

9.4. Tiksli Prekių pristatymo data ir laikas nurodoma Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu, Pirkėjo nurodytu registracijos formoje. Atitinkamai Pirkėjas, sudaręs pirkimo ir pardavimo Sutartį, įsipareigoja kiekvieną dieną tikrinti minėto el. pašto dėžutę, iki bus gautas pranešimas dėl Prekių pristatymo.

9.5. Prekių iškrovimo ir užnešimo paslaugos užsakomos atskirai iki apmokėjimo už Prekes. Prekės iškrovimo ir užnešimo paslaugas apmoka Pirkėjas. Atskirais Pardavėjo nurodytais atvejais Prekės iškrovimo ir užnešimo paslaugas apmoka Pardavėjas. 

9.6. Užsisakius daugiau negu vieną Prekę, jos gali būti pristatomos skirtingu metu, kadangi yra gabenamos iš skirtingų sandelių. Už tai papildomas transporto mokestis nėra taikomas. 

9.7. Pristatymas laikomas įvykdytu, kai Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu. 

9.8. Nuosavybės teisė į Prekę pereina Pirkėjui nuo momento, kai kurjeris perduoda Prekes Pirkėjui.

9.9. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, Prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

9.9.1. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius Prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo(ų), Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime.

9.9.2. Nustačius Prekių kiekio ir/ar kokybės ir/ar asortimento neatitikimą(us), Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame pažymi rastus pažeidimus.

9.9.3. Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime bei pažymėjus apie siuntos pakuotės pažeidimą, laikoma, kad Prekės pristatytos pažeistoje siuntos pakuotėje, tačiau Prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo Sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos.

9.9.4. Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad Prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, Prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo Sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos.

9.10. Pristačius Prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar Prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs Prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą Prekių pristatymo dieną Prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos Prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su Prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.

9.11. Kai Prekės kaina viršija 1000 eurų, Prekė perduodama, Prekės perdavimo metu Prekės perdavimo vietoje priimančiam asmeniui pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, siekiant tinkamai identifikuoti Pirkėją ar jo atstovus sutarčių vykdymo (internetinės prekybos) tikslu. Jei Prekes priims ne Pirkėjas ir Prekės kaina viršija 1000 eurų, Pirkėjas privalo nurodyti Prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

9.12. Pirkėjo pasirinkimu, užsakytos Prekės gali būti nemokamai atsiimamos UAB „Alnida“ Šiaulių filiale (J. Basanavičiaus g. 102, Šiauliai).

9.13. Pardavėjui paruošus Prekes atsiėmimui, Pirkėjas informuojamas elektroniniu paštu arba SMS žinute apie tai, kad Prekės yra paruoštos atsiėmimui.

9.14. Nuosavybinės teisė į Prekę, atsiimant ją filiale, pereina Pirkėjui nuo to momento, kai Pardavėjas perduoda Prekes Pirkėjui. 

9.15. Atsiimant Prekes filiale, Pirkėjas turi nurodyti užsakymo numerį, pateikti asmens tapatybės dokumentą.

9.16. Atsiimti Prekes gali tik pats Pirkėjas. Jei Prekes atsiims kitas asmuo, užsakant Prekes būtent jis turi būti nurodomas kaip Prekių gavėjas. Jei Pirkėjas yra juridinis asmuo, Pardavėjas turi teisę reikalauti įgaliojimo Prekių atsiėmimui.

9.17. Prekių atsiėmimo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo patikrinti Prekių pakuotę, kiekį, kokybę, asortimentą, komplektiškumą ir komplektaciją:

(a) nustačius Prekių pakuotės pažeidimą, Prekių kiekio, kokybės, asortimento, komplektiškumo ir komplektacijos neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas turi teisę Prekių nepriimti;

(b) Pirkėjui ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovui priėmus Prekes, laikoma, kad Prekės perduotos tinkamoje pakuotėje, Prekių kiekis, kokybė, asortimentas, komplektiškumas ir komplektacija atitinka Sutarties sąlygas.

10. Prekių grąžinimas

10.1. Pirkėjas turi teisę, atsisakyti Sutarties per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekės pardavimo datos. Pirkėjas minėtu laikotarpiu persigalvojęs ar dėl kitų priežasčių nusprendęs atsisakyti Prekės, turi pranešti Pardavėjui apie savo sprendimą, atsisakyti Sutarties, grąžinti Prekę Pardavėjui ir susigrąžinti sumokėtus pinigus (išskyrus transportavimo paslaugą, jei paslauga buvo suteikta).

10.2. Minėta atsisakymo teisė netaikoma

(a) Sutartims dėl pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų Prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl Prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms;

(b) įsigijus tonuojamas, matuojamas, pjaustomas Prekes (dažus, tinkus, dažyves, gruntus, plėveles, plytelės ir pan.).

10.3. Prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui: grąžinamas Prekes Pirkėjas gali pristatyti pats į Šiaulių filialą (J. Basanavičiaus g. 102, Šiauliai) arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis.

10.4. Jei Pirkėjas atsisako prekės pirkimo ir pardavimo Sutarties, sumokėti pinigai (išskyrus transportavimo paslaugą, jei paslauga buvo suteikta) grąžinami per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

10.5. Grąžinant ar keičiant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

(a) Prekė turi būti grąžinamos originalioje nepažeistoje  Prekės ir siuntos pakuotėje kartu su Prekės dokumentais; 

(b) Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

(c) Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška Prekė);

(d) Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

(e) grąžinant ar keičiant Prekę būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, (jeigu PVM sąskaita faktūra nėra išrašoma, kitą Prekės pirkimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą) garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

10.6. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas Prekes, jei buvo nesilaikoma Prekių grąžinimo sąlygų.

10.7. Pardavėjas turi teisę negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol Prekės negrąžintos Pardavėjui ir nėra patikrintos dėl atitikimo Taisyklių 10.5. punktams.

10.8. Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės Prekė ir Pardavėjas neinformavo Pirkėjo apie Prekės kokybės trūkumus jos pardavimo metu, Pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš Pardavėjo reikalauti:

(a) pakeisti netinkamos kokybės Prekę tinkamos kokybės Preke;

(b) atitinkamai sumažinti Prekės kainą;

(c) vienašališkai reikalauti grąžinti už Prekę sumokėtus pinigus.

10.9. Pasitvirtinus skundui dėl netinkamos Prekių kokybės bei Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės Prekes, Pirkėjui per 14 (keturiolika) dienų yra grąžinami pinigai už Prekę, grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.

10.10. Pirkėjas visais atvejais turi teises, kylančias iš nekokybiškos Prekės pardavimo, kurias numato Lietuvos Respublikos teisės aktai. 

11. Prekių kaina ir pristatymo išlaidos

11.1. Prekių kainos bus tokios, kokios yra nurodytos elektroninėje parduotuvėje. Pardavėjas deda visas protingas pastangas tam, kad užtikrintų, kad Prekių kainos, tuo metu, kai Pirkėjas pateikinėja užsakymą, būtų teisingos. Jeigu, Pardavėjas pastebi, kad Prekių kainose yra netikslumų, taikomas šių Taisyklių 11.5 punktas.

11.2. Prekių kainos gali keistis, tačiau tokie pasikeitimai neturės įtakos jau sudarytoms Sutartims. 

11.3. Prekių kainos pateikiamos įskaitant PVM (ten kur jis taikomas) tokio dydžio, kuris taikomas konkrečiu metu Lietuvos Respublikoje. Tuo atveju, jeigu PVM dydis keistųsi laikotarpiu nuo užsakymo dienos iki pristatymo dienos, kaina gali keistis, atsižvelgiant į PVM dydžio pasikeitimą, išskyrus tuos atvejus, kai Pirkėjas už Prekes visiškai atsiskaitė prieš įsigaliojant PVM dydžio pakeitimui. Pardavėjas apie tokį kainos pasikeitimą raštu informuoja Pirkėją ir suteikia galimybę Pirkėjui įsigyti Prekę už kainą, pakoreguotą, atsižvelgiant į pasikeitusį PVM dydį arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Pirkėjo atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Pirkėju nepavyksta susisiekti jo nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Pirkėjas apie tai informuojamas raštu.

11.4. Prekių kainos neapima pristatymo išlaidų. Pristatymo išlaidų dydis gali keistis.

11.5. Atsižvelgiant į tai, kad Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus Prekių asortimentas, nepaisant visų protingų Pardavėjo pastangų, lieka galimybė, kad dalis Prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis. Tuo atveju, jeigu Pardavėjas nustato, kad pateikta Prekių kaina yra klaidinga, Pardavėjas apie tai raštu informuoja Pirkėją ir suteikia galimybę Pirkėjui įsigyti Prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Pirkėjo atsakymas. Tuo atveju, jeigu Pirkėjo nepavyksta pasiekti jo nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Pirkėjas yra apie tai informuojamas raštu. Pažymėtina, kad jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Pirkėjas pagrįstai galėjo atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, Pardavėjui nekyla pareigos parduoti Pirkėjui Prekes neteisinga (mažesne) kaina.

12. Apmokėjimas

12.1. Už Prekes Pirkėjas gali atsiskaityti:

(a) Elektroninė bankininkystė per Paysera;

(b) Bankinis pavedimu;

(c) Grynaisiais pinigais;

12.2. Pirkėjo pasirinktos Prekės rezervuojamos Pardavėjo sistemoje bei Pardavėjas ima vykdyti užsakymą:

(a) kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie atliktą mokėjimą už pasirinkts Prekes - 12.1. (a), 12.1. (b) punktų atveju.

b) nedelsiant, po užsakymo atlikimo - 12.1. (c) punto atveju.

12.3. Už Prekes atsiskaitant grynaisiais pinigais, kai Prekės pristatomos į namus, taikomas kurjerių lėšų administravimo mokestis, nurodomas Prekių krepšelyje. 

13. Gamintojo garantija

13.1 Kai kurioms Pardavėjo parduodamoms Prekėms yra suteikiama gamintojo garantija. Informacija apie ją ir taikytinos sąlygos yra pateikiamos prie Prekių pridedamoje gamintojo garantijoje.

13.2. Gamintojo garantija papildo Pirkėjo teises, susijusias su nekokybiškomis Prekėmis.

14. Atsakomybė

14.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

14.2. Už pirkimo ir pardavimo Sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

14.3. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme). Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

14.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.

14.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje nuotraukose vaizduojamos Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus Prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus savybių bei kompiuterio nustatymų, Prekės gamybos ypatybių ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

14.6. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

15. Pardavėjo nekontroliuojami įvykiai

15.1 Pardavėjas nebus atsakingas už Sutarties ar bet kokių įsipareigojimų pagal Sutartį neįvykdymą arba pavėluotą įvykdymą, jeigu toks neįvykdymas ar vėlavimas atsirado dėl Pardavėjo nekontroliuojamų įvykių, kaip jie yra apibrėžti šių Taisyklių 16.2 punkte.

15.2 Pardavėjo nekontroliuojamas įvykis reiškia bet kokį veiksmą ar įvykį, kurio Pardavėjas pagrįstai negali kontroliuoti.

15.3 Tuo atveju, jeigu įvyksta Pardavėjo nekontroliuojamas įvykis, kuris daro įtaką tinkamam Pardavėjo įsipareigojimų pagal Sutartį vykdymui:

(a) Pardavėjas nedelsdamas informuos Pirkėją; 

(b) ir Pardavėjo įsipareigojimų, kylančių iš Sutarties, vykdymas bus sustabdytas ir įsipareigojimų įvykdymo terminas bus pratęstas Pardavėjo nekontroliuojamų įvykių trukmei. Jeigu Pardavėjo nekontroliuojami įvykiai daro įtaką Prekių pristatymui Pirkėjui, Pardavėjas suderins naują pristatymo datą po Pardavėjo nekontroliuojamų įvykių pabaigos.

16. Apsikeitimas informacija

16.1. Taisyklėse vartojama sąvoka „raštu” apima ir elektroninius laiškus.

16.2. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos, užklausos ar užsakymo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

16.3. Pirkėjas visus pranešimus ir paklausimus pateikia Pardavėjo elektroninės parduotuvės kontaktais (tel.: 8 680 55734, el.paštas: eprekyba@alnida.lt) arba su juo susisiekusio konkretaus Pardavėjo darbuotojo kontaktais.

17. Baigiamosios nuostatos

17.1. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje (įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, siūlomas Prekes ir paslaugas bei jų savybes, Pirkėjo teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo Sutarties įgyvendinimo tvarką, Pardavėjo teikiamas Prekės priežiūros paslaugas ir garantijas (jeigu jos suteikiamos)) laikoma pateikta Pirkėjui raštu.

17.2. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo Sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

17.3. Be Pardavėjo sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją bei nuotraukas.


Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku