Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Didmeninė prekyba

UAB Alnida didmeninės prekybos padalinys siūlo aukštos kokybės stogo dangas, lietaus nuvedimo sistemas, stogo/ sienų plėveles ir priedus, stoglangius bei fasado apdailos medžiagas.

Mes esame šių gamintojų tiesioginis astovas ir importuotojas Lietuvoje: Bratex (Scandinavia, Struga), Benders, Gamrat, Balio, Corotop, Caprice, Feldhaus Klinker, ABC Klinkergruppe, Bolix ir kt. 

Didžiąją dalį didmeninės prekybos medžiagų sandėliuojame, todėl jas galime pristatome klientams į bet kurią Lietuvos vietą per 1 - 3 darbo dienas. 

Mūsų tikslas - būti patikimu verslo partneriu, todėl orientuojamės į nuolatinį kokybišką ir operatyvų klientų aptarnavimą. Su kiekvienu klientu dirbame individualiai ir siekiame pasiūlyti kuo geresnes finansines sąlygas ir patrauklias kainas. 

Norėdami sužinoti jūsų įmonei siūlomas bendradarbiavimo sąlygas, prekių asortimentą ir kainodarą, prašome kreiptis el. paštu eprekyba@alnida.lt 


Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku