Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Apie mus

Jau 21 metus esame patikimas statybinių medžiagų tiekėjas. Dirbame tiesiogiai su geriausiais Europos gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin platų prekių asortimentą, greitą medžiagų pristatymą ir geras kainas.

Pas mus rasite didelį stogo dangų ir priedų, klinkerinių plytelių ir plytų, trinkelių, dekoratyvinio tinko, statybinių blokelių ir kitų medžiagų pasirinkimą. Bendradarbiaujant su gamintojais, galime pagaminti tik Jums skirtą produktą. Visos mūsų parduodamos medžiagos yra kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės, turinčios tarptautinius sertifikatus ir garantijas.
Statybos yra viena iš sričių, kurioje žmogiškasis faktorius yra itin svarbus. Mums nuoširdžiai rūpi kiekvienas projektas. Su savo klientais bendraujame nuo projektavimo darbų pradžios iki statybų pabaigos. Kiekviename etape iškilusias problemas sprendžiame kartu. 
Sekame naujienas - kiekvieną dieną ieškome geriausių sprendimų Jūsų projektams. Domimės statybinių medžiagų gamintojų naujovėmis, geriausiomis statybos darbų praktikomis, konsultuojamės su profesionalais ir patys konsultuojame.

Atstovaujami gamintojai

Klinkerinės plytelės ir plytos: „Feldhaus Klinker”, „ABC klinkergruppe", „Janinhoff”, „Petersen Tegl” „Nelissen”, „Caprice”, „Muhr”, „Roben", „Deppe", „Stroher", „King Klinker". Stogo dangos: „Monier", „Benders", „Laumans", „Jacobi", „ABC klinkergruppe", „Roben", „Tondach", „Scandinavia", „Eternit", „Izopal", „Bratex", „Ruukki", „Creaton", „Onduline", „Gutta", „Tegola”. Trinkelės: „Feldhaus Klinker”, „ABC klinkergruppe", „Benders”, „Terca", „Betono mozaika”. Stogo plėvelės: „Corotop”. Lietaus nuvedimo sistemos: „Struga", „Ruukki", „Gamrat”. Statybiniai blokeliai: „Bauroc”, „Fibo”, „Arko”. Dekoratyvinis tinkas: „Bolix”.

Karjera

Visada ieškome entuziastingų žmonių, norinčių prisijungti ir kartu tobulėti statybinių medžiagų srityje.


Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku