Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Gamintojas Corotop

Corotop gamina aukščiausios kokybės medžiagos, skirtas efektyviai šlaitinių stogų hidroizoliacijai ir ventiliacijai. Siekiant atitikti visus klientų lūkesčius, Corotop asortimentas turi daugiau nei 300 stogui skirtų gaminių: įvairių difuzinių, garo ir vėjo izoliacinių plėvelių, įvairios paskirties juostų, stogo priedų (apsaugas nuo sniego ir paukščių, kamino, pakraigės, stoglatakių elementus, spaustukus) ir stogo aksesuarų.  

Bendras vokiečių ir lenkų koncernas CB S.A. yra Corotop prekės ženklo savininkas. Ši kompanija jau daugiau nei 21 metus sėkmingai gamina ir parduoda savo produktus visame pasaulyje (50 šalyse) ir per metus prisideda prie daugiau nei 1 000 000 stogų statybos. Corotop prekės ženklas yra mėgiamas stogdengių dėl savo išskirtinės kokybės ir draugiškumo aplinkai.

Visi Corotop produktai turi kokybę žyminčius pažymėjimus, techninius statybos reikalavimus atitinkančius dokumentus ir patvirtinimus, CE sertifikatus.

Rodoma 1 - 12 iš 31 prekių
puslapyje
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku