Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Dekoratyvinis tinkas Yra 12 prekės(-ių).

Lietuvoje dekoratyvinis tinkas yra vienas populiariausių fasado apdailos būdų. Jis apsaugo namo sienas nuo neigiamų atmosferos poveikių bei jas puošia. Rinkitės iš mozaikinių akrilinių, silikoninių, silikatinių, mineralinių dekoratyvinių tinkų. Jei turite klausimų dėl tinkamo tinko pasirinkimo - rašykite el. paštu eprekyba@alnida.lt .

Mūrinių namų fasado apdailai dažniau naudojamas tinkavimas. Mineralinis ar silikatinis tinkas pasižymi geru vandens garų pralaidumu, tad juos verta rinktis, jei fasadas buvo šiltintas akmens vata. Jei pastatas šiltintas polisteroliu, fasado apdaila gali būti atliekama bet kuriuo tinku: mineraliniu, silikatiniu, silikoniniu arba akriliniu, mozaikiniu. Priklausomai nuo medžiagos, fasado apdailos kaina gali smarkiai skirtis. Pigiausias yra mineralinis tinkas.  Atspariausias yra mozaikinis tinkas. Brangiausi yra silikatinis ir silikoninis tinkas, kurie yra universalūs.

Rodoma 1 - 1212 prekių
Filtruoti
Rūšiuoti
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku