Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

BAUROC perdangų plokštės

Iš akytojo betono pagamintos BAUROC perdangų plokštės yra armuotos. Perdangų plokštės izoliuoja šilumą ir atlieka laikymo funkciją. Jos gali būti montuojamos gulsčiai arba kampu – taip suteikiama didesnė pasirinkimo laisvė įsirengiantiems savo namus. BAUROC perdangų plokštės užtikrina spartų darbą, mažesnes sąnaudas. Tokia perdanga – tai gerokai mažesnė apkrova laikančiosioms sienoms.

Smulkiau

Kaina
Teirautis
Ši prekė užsakoma tik susisiekus su vadybininku.
Aprašymas Papildoma informacija Pristatymas Atsiliepimai

Apie prekę

Iš akytojo betono pagamintos BAUROC perdangų plokštės statybos procesą daro dar spartesnį ir paprastesnį. Kaip jau sako pats plokščių pavadinimas, jos naudojamos perdangoms kaip izoliuojantis šilumą ir laikančiąją funkciją atliekantis elementas.
Visos gamintojo perdangų plokštės atitinka EVS-EN 12602:2008 standarto keliamus reikalavimus. Armuojant perdangas joms suteikiamos laikančiosios savybės. Laikomoji perdangos galia siekia net 4 kN/m².

Kokie perdangos plokščių privalumai?
šios plokštės bus geras pasirinkimas ne tik perdangoms, bet ir uždengimams;
plokščių montavimo galimybės leidžia perdangos plokštes montuoti gulsčias, taip pat kampu, naudoti kaip šilumą izoliuojančią ir laikymo funkciją atliekančią konstrukciją dvišlaičio stogo montavime;
perdangą lengva sujungi su siena – tam nereikės nei įmantrių sprendimų, nei didelių išlaidų;
perdangų plokščių susijungimo vietose nesusidaro šalčio tuneliai;
BAUROC perdangos plokštės gerokai sumažina laikančiosioms sienoms tenkančią apkrovą, ko negalėtume pasakyti apie alternatyvias perdangas.

BAUROC perdangos plotis yra 600 mm, o aukštis – 250 mm. Perdangos ilgiai nevienodi, standartiniai ilgiai siekia nuo 2400 iki 6000 mm (žingsnis yra 400 mm).
Svarbu! Plokščių galuose yra ankerio strypai, dėl kurių plokštė ir įgyja laikančiąsias savybes. Todėl perdangų plokštes draudžiama trumpinti.

Patarimai:
Jei reikia įrengti ventiliacijos, kanalizacijos angas, tai geriausia daryti siūlėse tarp perdangų. Vamzdžių instaliacijai perdangoje leidžiama gręžti angas zonoje, kuri yra 100 mm nuo perdangos krašto. Gręžti dideles angas perdangoje draudžiama be gamintojo sutikimo.
Jei perdangą montuosite ant sienos konstrukcijų iš akytojo betono, tai minimalus besiremiančio paviršiaus ilgis turėtų būti 90 mm;
Jei besiremiantis paviršius – mūras arba metalinė konstrukcija, atrėmimo ilgis gali būti trumpesnis, pavyzdžiui, 75 mm;
Montuojant perdangas visos plokštės dedamos lygiai, o sumontavus perdangos galuose ir į siūles reikia sudėti armatūrą (ne bet kaip, o atitinkamo dydžio). Tuomet siūles užpildyti betonu – taip sustiprinama perdanga ir ji tampa vientisa, patvaria konstrukcija.

bauroc perdangų ilgis (mm)

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Papildomos informacijos nėra.

Pristatymas per 14 darbo dienų.

close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku