Jau 19 metų esame patikimas tiekėjas
įgyvendinant statybos projektus
+370 680 557 34
0 Prekės (0) Iš viso: 0,00 €

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas:
0,00 € Viso:

Pirkti

xx

Akyto betono blokeliai Yra 11 prekės(-ių).

Akyto betono blokeliai yra lengvi kaip oras, kieti kaip akmuo. Šios unikalios fizinės savybės, išgaunamos naudojantis pažangiausiomis technologijomis, yra efektyviai naudojamos statybose.

Didžiausias akyto betono blokelių privalumas – lengvumas, itin naudingas statybos darbuose. Kadangi produkto gamyboje naudojama labai atspari, tačiau lengva akmeninė medžiaga, ją galima naudoti kelių aukštų pastatų sienų statybai. 

Akyto betono blokeliai gaminai iš ekologiškai švarių natūralių mineralinių medžiagų (cemento, kalkių, smulkiai susmulkinto kvarcinio smėlio), ši produkcija yra visiškai saugi ir nekenkianti aplinkai bei sveikatai. Be to, šios medžiagos turi šilumos izoliatorių savybes – padeda išlaikyti pastato energinį efektyvumą. 

Kadangi statybose labai svarbu tikslūs medžiagų išmatavimai, siūlome rinktis iš plataus skirtingų formų ir dydžių akyto betono blokelių. Asortimentas įvairus – pradedant didžiausiais statybiniais blokais, baigiant mažesnio formato akyto betono blokeliais. Galiniai blokelių paviršiai gali būti lygūs arba su įlaidomis.

Rodoma 1 - 1211 prekių
Filtruoti
Rūšiuoti
Užklausos forma
Turite klausimų apie parduodamą prekę? Užpildykite formą esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas.
Atsiųskite mums failą (.jpg, .png, .gif, .pdf, excel, word).
Jūsų įvestas el. pašto adresas yra neteisingas, arba telefono numerio laukelis paliktas tuščias.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
close Alnida.lt naudoja slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą ir apsipirkimą. Naršydami toliau, sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Sutinku