Stogo, sienų plėvelės, kt. priedai

Beveik jau niekas neabejoja, kad izoliacinės plėvelės reikalingos stogams ir sienoms. Vis dar kyla klausimų, kokią plėvelę ir kur kloti, kaip išsirinkti iš, atrodo taip panašių, tinkamiausią plėvelę, kuo jos viena nuo kitos skiriaisi? 

PRIMINSIME, KUR IR KOKIOS PASKIRTIES PLĖVELES REIKIA NAUDOTI
 
GARO IZOLIACIJA yra reikalinga tam, kad kuo mažesnis vandens garų kiekis patektų į pastatų konstrukcijas. Ji visuomet įrengiama po vidine atitvaros apdaila arba termoizoliacinės medžiagos sluoksnyje ne toliau kaip 5 cm nuo vidinio atitvaros paviršiaus. Pagrindinė garo izoliacinės plėvelės savybė - kad būtų kuo mažiau laidi vandens garams.
 VĖJO IZOLIACIJA yra reikalinga tam, kad termoizoliacinės medžiagos neprarastų savo šiluminių savybių. Pagrindinė vėjo izoliacinės plėvelės savybė - nelaidi orui, bet laidi vandens garams. Ji visuomet įrengiama ant termoizoliacinio sluoksnio.
 HIDROIZOLIACIJA apsaugo atitvarą ir visą pastatą nuo išorinių kritulių. Pagrindinė hidroizoliacinės plėvelės savybė - nelaidumas vandeniui. Ji įrengiama po pagrindine stogo danga. Hidroizoliacinės plėvelės skirstomos i difuzinės ir antikondencacines plėveles. 


Išsamesnė informacija:
Vilniuje telefonu +370 680 557 34 arba el. paštu giedrius@alnida.lt
Šiauliuose telefonu +370 615 410 61 arba el. paštu lina@alnida.lt 
Šiauliuose telefonu +370 620 724 84 arba el. paštu stogai@alnida.lt