Skysti tapetai


AKCIJA SILKCOAT PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS 


Visi žino kas yra tapetai ir daugelis yra patys tapetavę namų kambarius. Tačiau retas žino kas yra skysti tapetai. Skysti tapetai – tai vienas moderniausių būdų dengti patalpų sienas ar lubas, sudarantis puikią alternatyvą dažams ar tradiciniams popieriniams tapetams.


Skysti tapetai gaminami iš įvairių medžiagų: celiuliozės, medvilnės, mineralų, šilko, akmens dulkių. Technologija, nors ir mažai kam žinoma, itin paprasta – skystą tapetų masę sumaišius su vandeniu, įvairių tapetų sudėtyje esančių medžiagų pluoštai susijungia ir prilimpa prie sienos ar kito pagrindo. Šie tapetai išsiskiria tuo, jog jums neteks sukti galvos dėl tradicinio tapetavimo trūkumo – siūlių. Kadangi sienos ar lubos pasidengia vientisa skysta mase, tereikia truputį kruopštumo paskirstant tapetus ir patalpos atrodys nepriekaištingai.


Skysti tapetai taip pat pasižymi gera garso ir šilumos izoliacija, drėgmės reguliavimu patalpose, todėl juos galima tepti praktiškai bet kuriose vidinėse patalpose ir beveik ant bet kokių paviršių – tiek kietų, tiek slidžių. Sutvirtinimui naudojamos augalinės kilmės medžiagos, tokios kaip bambuko klijai, jau yra skystų tapetų sudėtyje, todėl atskirai klijų pirkti nereikės – šie tapetai ir naudojimu yra gerokai modernesni. Tokie tepami tapetai puikiai užglaisto skyles, įtrūkimus, bei nelygumus – jei norite greitai ištaisyti nedidelius trūkumus kambaryje, ši priemonė puikiai tiks.


Skysti tapetai kainos atžvilgiu nėra daug brangesnė medžiaga nei tradiciniai tapetai. Konkrečiai sąnaudas pagal norimą padengti plotą Jums padės paskaičiuoti mūsų specialistai, tad rekomenduotume paskaičiuoti patalpos plotą ir įsidėmėti paviršius. Skysti tapetai kaina neprilygsta dažams, nebent itin kokybiškiems, tačiau paviršių padengia gerokai įdomiau dėl sudėtyje esančių įvairių mineral, nusėdančių ant paviršiaus. Tai puiki priemonė nebrangiai atnaujinti Jūsų namus ar ofisą ir nesukti galvos dėl paviršiaus priežiūros.


Jei abejojate ar norite apie skystus tapetus sužinoti daugiau, užsukite į mūsų salonus arba susisiekite su mumis ir mes mielai Jus pakonsultuosime medžiagų paruošimo ir panaudojimo galimybių klausimais.


Išsamesnė informacija:
Vilniuje telefonu +370 606 601 21 arba el. paštu vilnius@alnida.lt
Šiauliuose telefonu +370 614 150 68 arba el. paštu dazai@alnida.lt   

    

SPAUSDAMI ANT NUORODOS, KURI YRA APAČIOJE, GALĖSITE PAMATYTI VIDEO, KAIP ATRODO MŪSŲ SIŪLOMA SILK PLASTER  PRODUKCIJA - SKYSTI TAPETAI.

 

http://www.youtube.com/watch?v=zRuTxUJfVHY