Laminuotos medienos drožlių plokštės

 Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) naudojamos baldų gamybai. Šios plokštės yra pagamintos iš medienos drožlių plokštės (MDP). Šių plokščių paviršius yra padengtas melamino laminatu (E1 P2 formaldehido emisijos klasė), kuris yra apklijuojamas iš abiejų pusių karšto spaudimo presu. Melamino laminatas - popierius, įmirkytas melamino dervoje. Šių laminuotų plokščių paviršius tampa atsparus drėgmei ir aukštai temperatūrai.  Spalvą galima pasirinkti iš plačios spalvų ir tekstūrų paletės.
 Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) yra atsparios karščiui, cheminėms medžiagoms, šviesai, braižymui dėl gamybos procese susidariusios plonos apsauginės melamino dervos plėvelės. Įspaustos struktūrinės medienos poros suteikia plokštei tikrovišką, nuo natūralaus medžio beveik nesiskiriantį piešinį. LMDP paviršius būna - lygus, matinis, blizgus, medienos ar apelsino žievelės tekstūros.
 Bendrieji LMDP techniniai ir mechaniniai parametrai apibrėžiami standarte EN 324, pagal kurį:
  * leidžiamoji storio nuokrypa ±0,3 mm;
  * leidžiamoji ilgio ir pločio nuokrypa ±5 mm. 
 LMDP paviršiaus kokybiniai reikalavimai apibrėžiami EN 14323 standarte, kuriame nurodomas leidžiamasis atsparumas šviesai, įbrėžimams, nuorūkoms, trinčiai.
 Baldų gamyboje naudojamos tokių firmų kaip Repo by Sorbes, Kaindl, PFLEIDERER, KRONOSPANP ir Bolderaja 10, 12, 18 ir 25 mm storio medienos drožlių plokštės. Tai dažniausiai baldų gamyboje naudojamos plokštės. Jos vertinamos dėl savo patvarumo, kokybės, pakankamai plataus spalvų pasirinkimo ir lengvos priežiūros baldų eksploatacijos metu.

 Išsamesnė informacija telefonu 8 650 90066 arba elekroniniu paštu: plokstes@alnida.lt

Norėdami pažiūrėti šių firmų LMDP spalvų paletę spauskite ant firmos logotipo