Klinkerio plytos

Klinkeris – itin populiari natūrali medžiaga, naudojama tiek statybai, tiek ir apdailai. Klinkeris gaminamas iš molio, vandenyje sumaišyto su kitomis medžiagomis, išdžiovinto ir įkaitinto itin aukštoj temperatūroje. Plačiau...

Šio degimo dėka jis pakeičia savo struktūrą, sukietėja, todėl jį galima drąsiai naudoti statant ar rekonstruojant pastatus. Klinkerio plytos gali būti naudojamos namo sienų statybai, klinkerio plytelės – pastato apdailai, o klinkerio trinkelės – įvažiavimui į privatų namą išgrįsti. Pastarosios yra ir itin praktiškos, nes net sušlapusios neslysta. Klinkerio plytos ir plytelės gali būti skirtingų paviršių ir spalvų – tą lemia klinkerio deginimo ypatumai bei natūralios sudėtinės medžiagos. Naudojamas ir klinkeris vidaus apdailai – tai nebrangus būdas be ypatingų pastangų suteikti namams kitokių akcentų.

Klinkeris yra seniai žinoma statybinė medžiaga, jau senovėje vertinta dėl savo tvirtumo. Sendamas klinkeris nepraranda savo gerųjų savybių, tačiau įgauna savotiško žavesio ir gali neplanuotai tapti puikia eksterjero detale.

UAB ALNIDA parduodamas klinkeris atkeliauja iš žinomų, daugelio šalių statybų aikšteles aprūpinančių įmonių Wienerberger, Deppe, ABC klinkergruppe ir kitų, todėl galime užtikrinti didelį pasirinkimą ir patrauklias kainas. Klinkerį parduodame jau ne vienerius metuss, todėl galėsime atsižvelgdami į Jūsų poreikius patarti kuriuos klinkerio produktus naudoti, kokio kiekio reikėtų, pagelbėti su pristatymu į Jūsų pageidaujamą vietą ir rekomenduoti kitas Jūsų namo ar kito objekto statybai reikalingas statybines medžiagas.

Daugybė mūsų klientų liko patenkinti klinkerio gaminiais. Atraskite šią itin tvirtą medžiagą ir Jūs! 

Išsamesnė informacija:
Vilniuje telefonu +370 680 557 34 arba el. paštu giedrius@alnida.lt
Šiauliuose telefonu +370 616 821 02 arba el. paštu tomas@alnida.lt