Klinkerinės plytelės

Viena populiariausių šiuolaikinių apdailos medžiagų yra klinkerinės plytelės. Klinkerinės plytelės gaminamos iš aukštos kokybės skirtingų rūšių molio, deginant aukštoje temperatūroje. Plačiau...

Klinkerines plyteles itin pamėgo tiek Lietuvos, tiek visų Europos šalių gyventojai. To priežastys paprastos – atsparumas šalčiui, drėgmei, kitoms oro sąlygoms, puiki išvaizda. Klinkeris fasadų apdailai naudojamas jau šimtmečius, tad spėjo įgyti patikimo statybinės medžiagos reputaciją įvairiomis sąlygomis. 

Šias plyteles galima naudoti tiek išorėje, tiek viduje, tiek gyvenamųjų, tiek pagalbinių pastatų (pvz., garažų) apdailoje. Klinkerio plytelės gali būti klijuojamos tiek naudojant apšiltinamąją medžiagą, tiek be jos. Klinkerines plyteles naudoja ne tik naujų namų ar daugiabučių statytojai, bet ir senų renovuotojai – tai palyginti nebrangi apdailos medžiaga, suteikianti sienoms ilgai išliekančiq spalvą be jokių papildomų apdailos darbų. Klinkerio plytelės puikiai tiks tiek mieste, tiek provincijoje – mieste namo statybose naudojant klinkerio plyteles pabrėžiamas namo natūralumas, santykis su gamta, o provincijoje – suteikiamas prabangos įspūdis, naudojant daugiau išlaidų nereikalaujančias apdailos medžiagas, atsparias įvairioms oro sąlygoms.
 
Klinkerinės plytelės sutinkamos kiekviename naujų privačių gyvenamųjų namų ir kotedžų kvartale didžiuosiuose šalies miestuose ir šalia jų, o populiarumą lemia ne tik iš kitų medžiagų padedantis išsiskirti ilgaamžiškumas, bet ir ypatingo gausumo spalvų gama, kurios dėka net tos pačios rūšies, tačiau skirtingų spalvų klinkerio plytelėmis apdailinti namai atrodys skirtingai. Klinkerines plyteles kaina galbūt lenkia kitos apdailos medžiagos, tačiau šias jau po kelių metų gali tekti keisti, atnaujinti namo sienas (pavyzdžiui, perdažyti), todėl klinkerinės plytelės yra ne tik ilgaamžis, bet ir ekonomiškas namo apdailos būdas. Jų įsigeriamumas siekia vos 2-7 %, todėl jos išsaugos savo tvirtumą ir spalvą ir džiugins ne vieną tame pačiame name gyvensiančią kartą.

Klinkerio plyteles galima naudoti ne tik sienų, bet ir grindų, laptų apdailai. Kai kurios grindims skirtos klinkerinės plytelės gaminamos kitokiu – ekstruzijos būdu, tačiau paprastai jos skirtos tik vidaus grindims ir nežymiai skiriasi nuo keraminių plytelių. Jei norite, kad jūsų namo spalva nebluktų, sienų nereikėtų po kelių metų atnaujinti, o namas alsuotų natūralumu, siūlome rinktis klinkerines plyteles. Mūsų asortimente Jūs rasite dviejų žinomų Europos gamintojų klinkerio gaminius. 

Išsamesnė informacija:
Vilniuje telefonu +370 680 557 34 arba el. paštu giedrius@alnida.lt
Šiauliuose telefonu +370 616 821 02 arba el. paštu tomas@alnida.lt