Grindinio trinkelės

Kiekvieną dieną mindant grindinį kartais atreipiamas dėmesys į trinkeles. Grindinio trinkelės – plataus naudojimo statybinė medžiaga, tinkanti tiek viešiems, tiek privatiems objektams. Plačiau...

Ypač privačių teritorijų (namų, sodybų) savininkai pamėgo grindinio trinkeles dėl puikių jų savybių. Pagrindiniai modernioms grindinio trinkelėms keliami reikalavimai yra ilgaamžiškumas, tvirtumas ir ekonomiškumas. UAB Alnida prekiauja šias sąlygas visiškai tenkinančia žinomų užsienio ir Lietuvos įmonių produkcija. 

Betoninės grindinio trinkelės gaminamos Lietuvoje, kur pakankamai senos tokių trinkelių gamybos tradicijos, pasižymi aukštos kokybės ir nedidelės kainos santykiu. Šios trinkelės išsiskiria spalvų ir formų įvairove, todėl puikiai tiks bet kurio namo kiemo eksterjerui, kur planuojama intensyvi eksploatacija. Ne veltui betonines trinkeles anksčiau itin mėgo viešųjų erdvių projektuotojai. 

Norintiems daugiau jaukumo rekomenduojamos klinkerinės grindinio trinkelės. Klinkerines trinkeles dėl jų „šiltumo įspūdžio“ pastaraisiais metais itin pamėgo privačių namų ir naujos statybos butų kvartalų statytojai, trinkeles panaudoję tiek įvažiavimų į kiemą, tiek takelių grindimui. Klinkerinės grindinio trinkelės išdegamos aukštakrosnyse 1100-12000C temperatūroje, todėl yra ilgaamžės, atsparios šalčiui, atsparios druskai, išlaiko spalvą. Atsižvelgiant į kaitinimo temperatūrą, sumaišyto molio rūšį bei degimo laiką, klinkeris natūraliai įgauna įvairių atspalvių: nuo šviesiai geltono, ryškiai raudono iki juodo. Klasikinio natūralaus raudono klinkerio spalvos niuansus – nuo rausvai raudonos, rudos iki tamsiai rudos − lemia molyje esančios geležies kiekis. Šiltą gelsvą atspalvį klinkeriniai gaminiai įgauna dėl kalcio junginių. Klinkerinės trinkelės harmoningai dera beveik su visomis kitomis statybinėmis medžiagomis, ypač su medžio ir akmens gaminiais. Klinkerinėmis trinkelėmis klotas grindinys ne tik tvirtas, bet ir estetiškai atrodo. 

Tiek betoninės, tiek klinkerio trinkelės kaina yra pakankamai ekonomiška statybinė – apdailos medžiaga. Visgi, kiek kainuotų trinkelės Jūsų namui, paaiškėtų pasikonsultavus su mūsų specialistais ir įvertinus Jūsų poreikius. Perkant grindinio trinkeles rekomenduojama būtinai pasikonsultuoti su specialistais, nes pigus pirkinys gali lemti trumpą eksploatacijos laiką ir dideles išlaidas keičiant grindinį. Norintiems išties sutaupyti įrengiant kiemą ar kitą erdvę, reikėtų atsižvelgti į eksploatacijos sąlygas, tinkamai įvertinti poreikius ir labiau vertinti gerą kainos ir kokybės santykį.

Pasirinkite gamintoją ir įsigykite grindinio trinkeles! 

Išsamesnė informacija:
Vilniuje telefonu +370 680 557 34 arba el. paštu giedrius@alnida.lt
Šiauliuose telefonu +370 616 821 02 arba el. paštu tomas@alnida.lt