Apie mus

UAB „Alnida" - lyderiaujanti statybinių ir baldinių  prekių įmonė. Turėdami 16 metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose, esame patikimas partneris, įgyvendinant statybos projektus ir pateisinant klientų lūkesčius. Dirbame tiesiogiai su geriausiais Europos Sąjungos, Baltarusijos ir Rusijos gamintojais,  todėl galime pasiūlyti itin platų prekių asortimentą, greitą  reikiamų medžiagų pristatymą ir geriausias kainas Lietuvoje.

 

Kodėl verta rinktis mus:

 

  • Turėdami profesionalią komadą, visada stengiamės surati geriausius sprendimus tiek įmonėms, ieškančios pirminio kokybiškų prekių tiekėjo, tiek žmonėms, statantiems savo namus. 
  • Prekiaujame Lietuvoje bei Europoje gerai žinomų statybinių ir baldinių medžiagų gamintojų produkcija. Prekės yra aukščiausios kokybės, atitinkančios tarptautinius standartus. Pas mus rasite didžiausią statybinių blokelių, apdailos ir klinkerio plytųstogo dangų pasirinkimas.  
  • Esame oficialus „Feldhaus Klinker”, „Aeroc”, „Bolix”, „Nelissen”, „Struga”, „Corotop”, „Deppe", „ABC klinkergruppe", „Maxit", „Simpras”, „Benders”, „Eternit Akmenė", „Velux", „Fakro",„Roto”, „Gargždų Mida", „LODE" , „Wienerberger", „Arko”, „Traffic", „Onduline", „Creaton", „Repo" , „Bolderaja", „Kaindl", „Grajevo",  ir kitų gamintojų atstovas Lietuvoje.

 

Karjera

 

Visada ieškome entuziastingų žmonių, norinčių prisijungti ir kartu tobulėti statybinių ir baldinių  prekių srityje.

 

Mūsų vertybės:

 

  • Dėmesys klientui - mums yra svarbus kiekvienas klientas, todėl visada stengiamės profesionaliai patarti ir rasti optimaliausią sprendimą, tenkinantį Jūsų poreikius. 
  • Kokybė - siekdami aukščiausių kokybės standartų statybos ir baldinių prekių srityje, sistemingai keliame mūsų įmonės darbuotojų kvalifikaciją, griežtai laikomės technologinių statybos reikalavimų ir ieškome pažangiausių darbų atlikimo metodų.
  • Patikimumas - darbe vadovaujamės sąžiningumo principu, todėl visada laikomės duotų įsipareigojimų.
  • Veržlumas - darbo kolektyvą sudaro jauni ir energingi žmonės, drąsiai priimantys iššūkius, norintys nuolatos tobulėti ir sėkmingai pritaikyti įgytas žinias darbe.

 Susisiekite su mumis
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Siųsti
* Privalomi laukai